sobota, 27 lutego 2016

ULUBIEŃCY | Luty 2016

Hej!
Dziś mam dla was nowość na moim blogu. Posty o takiej tematyce będą pojawiały się co miesiąc. Ulubieńców będę dzielił na 4 kategorii: muzyka, film/serial, książka oraz rzeczy.
Większość z was pewnie wie na czym polega taki post ale... W szybkim skrócie:
Kategoria-> Ulubieniec -> Przyczyna

A więc zaczynamy!

Muzyka:
W tym miesiącu non stop słuchałem piosenki Demi Lovato ,,Confident" ❤. Kocham tą piosenkę. Słuchałem jej pisząc dwa poprzednie posty. Tak naprawdę nie wiem czemu mi się tak spodobała. W jeden dzień zastąpiła miejsce ,,Cake by the ocean" (to była moja ulubiona ).

Film/Serial:
Oj trochę trudno będzie mi wybrać jeden z filmów które obejrzałem w tym miesiącu. Seriali zbytnio nie oglądam.
Kilka filmów było naprawdę ciekawych lecz musze wybrać ten jeden który będzie ulubieńcem miesiąca w tej kategorii. Stawiam na film ,,Zbuntowana", którego niektóre momenty mogę oglądać w nieskończoność.

Książka:
Jak już wiecie w lutym udało mi się przeczytać tylko trzy książki więc wyboru nie mam zbyt dużego. To chyba oczywiste że z tych trzech pozycji najbardziej podobała mi się książka ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny" autorstwa wspaniałej J.K. Rowling.

Rzeczy:
Najbardziej ogólna kategoria jaką mogłem wybrać... Ale tu nie będzie problemu!
Definitywnie ulubieńcem lutego w tej kategorii są moje nowe buty!!!❤❤❤ I ewentualnie koc w którym chodziłem po domu jak byłem chory i nie tylko.

Tak więc mój post dobiegł końca. Piszcie w kom jacy byli wasi ulubieńcy lutego.

Moje Social Media
Instagram: filioe0q
Snapchat: filipe0q

4 komentarze :

  1. Również lubię tego typu filmy :)
    la-karolla.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Demi Lovato to nie moja bajka, więc chyba się nie wypowiem, bo na prawdę nie mam pojęcia o jej twórczości. O "Zbuntowanej" też świetnie nie powiem, bo nie przypadł mi do gustu. Za HP to chyba...a nie ważne. Kocham, kocham, kocham!!!

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.