środa, 20 kwietnia 2016

,,Ucieczka w dzicz,, Recenzja 9

Tylko ogień ocali nasz klan

Od wieków cztery klany wojowniczych kotów dzieliły las według praw ustanowionych przez przodków. Jednak jeden z nich odrzucił odwieczny porządek, stwarzając zagrożenie dla pozostałych.Bezwzględne koty z Klanu Cienia otaczają siedlisko walecznych, choć mniej licznych kotów z Klanu Pioruna. Błękitna Gwiazda, ich przywódczyni, i jej dumni wojownicy – Lwie Serce i Tygrysi Pazur – nie poddadzą się bez walki, zdecydowani bronić za wszelką cenę swoich pobratymców i młodych.

Gdy sytuacja wydaje się beznadziejna, w lesie pojawia się zwyczajny, domowy kot, o którym mówiło proroctwo i który odmieni losy tych ziem.


AUTOR:
Erin Hunter

LICZBA STRON:
320

WYDAWNICTWO:
Nowa Baśń

DATA PREMIERY W POLSCE:
lipiec 2015

MOJA OPINIA:
Ta powieść była wspaniała. Pierwszy raz czytałem książkę w której głównym bohaterem jest kot. Kot domowy, który chce stać sie samodzielny jako wojownik Klanu Pioruna. Książka mi się bardzo podobała i nie mogę się doczekać kiedy przeczytam kolejną część, czyli ,,Ogień i lód". Koty były bardzo fajnie wykreowane i nikt mnie nie denerwował. Każdy kto czytał ,,Harry'ego Pottera" polubi też ,,Ucieczkę w dzicz". Świat w tej książce jest pokazany z perspektywy kotów, wiec można się z tej książki dowiedzieć kilku rzeczy o życiu kotów. 331 stron wspaniałej opowieści o czterech klanach.

OCENA NA LUBIMY CZYTAĆ:
9/10

CZY JĄ WAM POLECAM?
Jak najbardziej!

Za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki dziękuję Wydawnictwu Nowa Baśń!

5 komentarzy :

 1. Jestem w trakcie czytania i przyznam, że książka jest bardzo fajna :)
  Troszkę krótka recenzja, ale trudno :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest 4 w kolejce do przeczytania :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Muszę w końcu po nią sięgnąć:)
  Pozdrawiam!
  http://dziewczynamiedzyregalami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Recenzja bardzo krótka... :/
  A szkoda, bo książka zapowiada się ciekawie, nigdy nie czytałam nic takiego. Ba! Nawet nie sądziłam, że znajdę coś takiego jak książka z perspektywy kota!
  Chętnie poznałabym głębiej twoje wrażenia. :)
  Pozdrawiam! :)
  https://zaczytana-iadala.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałam, polecam :) Sama uwielbiam koty, ale książka z perspektywy kota była dla mnie czymś dość dziwacznym.. Jednak wzięłam, przeczytałam i.. zakochałam się w tj serii ;) Czekam na 4 część! :)

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.